Hakkımızda

 

 

  Supernalbur.com, 2008 yılında Keskin Yapı Market ve Elk.Mlz.San.Tic.Ltd.Şti. bünyesinde kurulmuştur. Yapı sektöründe 1991 yılından günümüze hizmet veren KESKİN YAPI, toplamda 6500 m2 mağaza ve depolama alanı ile 18 araçlık lojistik filosuyla doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle hizmet vererek sektörün lider firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. 

 

 

 

Seramik ve Banyo ürünleri alanında Bakırköy’de NG KÜTAHYA ana bayisi konumunda olup 1000 m2 kapalı alanda yaşam alanlarınız için etkileyici, zarif çözümler sunmaktadır. Süpernalbur e-ticaret sayfamızı tüm Türkiye’ye hizmet verme vizyonu ile yenileyerek 2015 yılında müşterilerimizin hizmetine girmiştir. 

 

 

KESKİN YAPI ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek Seramik, Banyo ürünlerinden Boya ürünlerine, Hırdavat ürünlerinden Yapı Kimyasalları ve İzolasyon ürünlerine, Kaba İnşaat malzemesinden Elektrik malzemelerine, Su tesisat ürünlerinden Restorasyon ürünlerine lider firmaların genel ürün tedarikini yaparak sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır.  

 

 

10.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesini 20 araçlık lojistik filosuyla Türkiye'nin her yerine doğru ve hızlı teslimat  yapmaktadır. Sürekli gelişim ile müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak, en iyi hizmet kalitesini sunmak temel ilkelerimiz olmuştur.

 

 

 

KESKİN YAPI olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz, bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz. Yıllar süren güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.