İletişim
Firma Adı
:
-
Telefon
:
-
Faks
:
-
Adres
:
Kartaltepe Mah. Aksu Cad. No:5/1 Bakırköy/İstanbul
E-posta
:

Supernalbur.com, 2008 yılında Keskin Yapı Market ve Elk.Mlz.San.Tic.Ltd.Şti.bünyesinde kurulmuştur.

Yapı sektöründe 1991 yılından günümüze hizmet veren KESKİN YAPI, toplamda 6500 m2 mağaza ve depolama alanı ile ,18 araçlık lojistik filosuyla doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle hizmet vererek sektörün lider firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. 

Seramik ve Banyo ürünleri alanında Bakırköy’de NG KÜTAHYA ana bayisi konumunda olup, 1000 m2 kapalı alanda yaşam alanlarınız için etkileyici, zarif çözümler sunmaktadır. 2008 yılında kurmuş olduğumuz supernalbur e-ticaret sayfamızı tüm Türkiye’ye hizmet verme vizyonu ile yenileyerek 2015 yılında müşterilerimizin hizmetine girmiştir. 

KESKİN YAPI ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek Seramik, Banyo ürünlerinden Boya ürünlerine, Hırdavat ürünlerinden Yapı Kimyasalları ve İzolasyon ürünlerine, Kaba İnşaat malzemesinden Elektrik malzemelerine, Su tesisat ürünlerinden Restorasyon ürünlerine lider firmaların genel ürün tedarikini yaparak sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır. 

10.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesini Geniş servis ağı sayesinde teslimatlarını daha hızlı yapmaktadır.  

18 araçlık lojistik filosuyla ve deneyimli personeli ile doğru ve hızlı teslimat, sürekli gelişim ile müşterilerimizin memnuniyeti, en iyi hizmet kalitesi en önemli ilkelerimiz olmuştur. 

KESKİN YAPI olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz, bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz.       

Yıllar süren güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

İletişim Formu
Ad Soyad
:
 
Telefon
:
E-posta
:
   
Mesaj
:
 
Güvenlik Kodu
: